Magazyn Policyjny

Funkcjonariusze łańcuckiej drogówki dostrzegli pirata drogowego, który przez miejscowość Kosina pędził krajową "czwórką" z prędkością ponad 180 km/h. 21-letni kierowca mitsubishi eclipse został zatrzymany po policyjnym pościgu. Za popełnione wykroczenia policjanci ukarali go mandatem maksymalnej wysokości.

Policjanci z łańcuckiej drogówki pełnili służbę na drogach powiatu. Oznakowanym radiowozem patrolowali drogę krajową nr 4. W miejscowości Kosina dostrzegli pędzące mitsubishi eclipse.

Pojazd osiągnął prędkość ponad 180 km/h. Kierowca nie zwracał uwagi na to, że na tym odcinku obowiązuje ograniczenie do 90 km/h. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Kierującemu mitsubishi nie udało się uniknąć odpowiedzialności za popełnione wykroczenia. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Młody kierowca za swoją nieodpowiedzialną jazdę oraz brak uprawnień otrzymał mandat w wysokości 1000 zł.

To nie jedyny rekordzista, ujawniony dzięki pracy łańcuckich policjantów. We wtorek na ul. Kochanowskiego kierujący hondą civic prowadził swój samochód z prędkością 116 km/h na odcinku, gdzie prędkość ograniczona jest do 50 km/h. Młody kierowca, 22-letni mieszkaniec naszego powiatu, otrzymał mandat w wysokości 500 złotych i 10 pkt. karnych.

Kolejny pirat to kierujący mazdą, który w samo południe pędził 116 km/h w obszarze zabudowanym w miejscowości Białobrzegi. 27-letni kierowca podobnie, jak jego poprzednik spotkanie z policjantami zakończył mandatem w wysokości 500 złotych i 10 pkt. karnymi.

http://www.youtube.com/watch?v=ClVEJTsAMy0