Rzeszów

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej coraz bliżej. Jesteś fanem futbolu? W dniach od 12 do 15 czerwca w Plaza Rzeszów możesz otrzymać piłkę nożną ? wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 250 zł i okażesz paragony w specjalnym punkcie. Partnerami akcji organizowanej przez rzeszowską Plazę jest klub fitness CityFit oraz Decathlon, które już niedługo otworzą się w tym centrum handlowym.

Akcja World Cup 2014 w CH Plaza Rzeszów organizowana jest w ramach zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Rozpocznie się w najbliższy czwartek 12 czerwca i potrwa do niedzieli 15 czerwca 2014 r. lub do wyczerpania zapasów. W tym czasie każdy klient, który w ciągu jednego dnia zrobi zakupy za min. 250 zł (w dowolnych sklepach CH Plaza Rzeszów) otrzyma limitowaną edycję specjalnej mundialowej piłki.

Futbolówkę będzie można odebrać na podstawie paragonów w specjalnym punkcie zlokalizowanym na parterze Centrum.

Partnerami akcji World Cup 2014 w CH Plaza Rzeszów jest klub CityFit ? klub fitness otwarty 24 godz., 7 dni w tygodniu, z którego klienci będą mogli korzystać bez konieczności zawierania umowy, za niską miesięczną opłatą, oraz Decathlon Easy, nowy koncept sportowy na Polskim rynku oferujący sprzęt sportowy. CityFit oraz Decathlon Easy w najbliższym czasie zostaną otwarte w CH Plaza Rzeszów.

Szczegóły oraz regulamin akcji World Cup 2014 w CH Plaza Rzeszów można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl.