Z życia wzięte

Trudno chyba znaleźć kogokolwiek, kto nie miałby gotowej wizji swojego wymarzonego domu. Wizji tych będzie prawdopodobnie tyle, ile zapytanych o nią osób. Nie da się jednak uniknąć pewnych punktów wspólnych, pewnych elementów konstrukcji które w tej czy innej formie będą obecne w każdej z tych wymarzonych przestrzeni.

Remont. To słowo niemal w każdym z nas budzi skrajne emocje. Z jednej strony zmęczenie i nakłady finansowe, z drugiej wizja domu doskonałego, na który w danych okolicznościach czekaliśmy. Począwszy od wyboru materiałów budowlanych, a skończywszy na dobraniu odpowiednich zasłon, przez cały proces budowy lub remontu staramy się, aby zakupione przez nas komponenty spełniały wyznaczone kryteria. O ile inwestując wielokrotnie kierujemy się czynnikami finansowymi, o tyle w przypadku kilku elementów kryteria te są zupełnie inne.

Mało kto dziś nie przywiązuje uwagi do drzwi zewnętrznych. W tym przypadku kryteria techniczne i praktyczne, które takie drzwi muszą spełniać są dużo ważniejsze niż czynniki finansowe. I nie chodzi tutaj o przygotowanie się na niebotyczny wydatek. Nie. Drewniane drzwi zewnętrzna są zakupem na lata, być może dokonanym tylko raz w przypadku naszego wymarzonego domu, zatem same w sobie też muszą być doskonałe lub bliskie doskonałości w stopniu najbliższym ideału. Najlepszą informacją w tym momencie powinno być to, że o takie drzwi wcale nie jest tak trudno. Wystarczy odwiedzić stronę www.art-tom.pl i tam wybrać jeden z wielu dostępnych produktów. A wybór jest szeroki, bo tak jak każdy człowiek chce, aby jego dom spełniał wszystkie wyznaczone kryteria, tak drewniane drzwi zewnętrzne firmy Art-Tom spełniają wszystkie kryteria niezbędne aby znaleźć się w czołówce produktów w swojej klasie.

Co zatem czyni drewniane drzwi zewnętrzne Art -Tom wyjątkowymi? Przede wszystkim jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły. Oczywiście wynikiem wysokiej klasy produktu jest również jego atrakcyjny wizualnie wygląd, ponieważ czasy szarości bez jakiegokolwiek wyrazu minęły bezpowrotnie, a nowoczesny klient ceni sobie nowoczesny produkt. Drzwi Art ? Tom są nie tylko doskonałym izolatorem ciepła, chroniącym mieszkańców domu zwłaszcza zimą, gdy wiatr świszcze za oknem i tylko za oknem. Wartość estetyczna jest oczywiście wartością dodaną, gdyż to co czyni drzwi godnymi uwagi jest przede wszystkim jakość ich wykonania.

Drzwi dębowe oraz meranti (drewno indonezyjskie i malezyjskie wysokiej jakości zbliżone parametrami i właściwościami do mahoniu) zapewniają bezpieczeństwo, odporność na wszelkie warunki atmosferyczne oraz poczucie komfortu. Wystarczy odwiedzić stronę producenta, aby przekonać się, że nowoczesny design podąża w parze z jakością, tak aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów i ich gusta.

Remontując czy wręcz budując dom od podstaw, warto rozważyć zakup drzwi już na samy początku inwestycji, tak aby ich późniejszy montaż i dobór wszelkich elementów towarzyszących takich jak ościeżnice, luksfery, a nawet okna był nie tylko szybki i łatwy, ale także przyjemny, bo przecież tym, co cieszy najbardziej są gustownie dobrane elementy świadczące także o dobrym smaku mieszkańców. Zapraszamy do galerii drzwi Art -Tom!